سه‌شنبه, 29 مهر 1399
  • ساعت : ۷:۷:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ 
سرپرست دانشگاه علوم پزشكی البرز طی پیامی فرارسیدن هفته ی دفاع مقدس را گرامیداشت
دکتر محمد فتحی : امسال در حالی یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی می داریم که سپید پوشان عرصه سلامت نزدیک به شش ماه است که بی وقفه و فداکارانه در راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا مجاهدت می کنند

 

متن پیام به شرح زیر است : 

🔶دفاع مقدس یادآور یکی از افتخار آمیزترین مقاطع تاریخی در حیات ملت ایران و تداعی‌گر دل‌های نورانی، جان‌های گرامی و انسان‌های بزرگی همچون سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای رشید این مرزوبوم است. 

🔶جاری بودن رو‌ح مقاومت در پیکره جامعه، همواره انقلاب اسلامی را در مواجهه با چالش‌ها، بحران‌ها و مشکلات تحمیلی به‌ویژه در عرصه‌ تحریم‌ها و تهدیدهای استکباری به‌سلامت عبور داده و باعث شده ایران اسلامی به کانون توجّهات جهانی و کابوس قدرت‌های سلطه تبدیل شود.
🔶سی و یک شهريور هر سال، يادآور آغاز حماسه‌اي سترگ براي ملت ايران است. حماسه‌اي که در آن، رادمردان عرصه پيكار حق عليه باطل ،به فرمان حضرت امام خميني (ره)، پرچم پايداري، استقامت و رشادت را بر تارك تاريخ، به اهتزاز درآوردند و برگ زرين حماسه ي هشت سال دفاع مقدس را در صفحه ي روزگار، جاويد ساختند.
🔶امسال در حالی یاد و نام  شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی می داریم که سپید پوشان عرصه سلامت نزدیک به شش ماه است که بی وقفه و فداکارانه در راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا مجاهدت می کنند و چه عزیزانی که در این راه جان خود را نثار راه سلامت و نجات هم وطنان خود کرده اند. 

🔶برای ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی دفاع و مجاهدت در عرصه های مختلف بهداشتی ، درمانی ، اقتصادی ، علمی ، صنعتی و دیگر بخش ها باقیست. 

🔶بر خود لازم می دانم  ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره رشادتهای شهدای والامقام و فداکاریهای جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران  در جبهه های حق علیه باطل  و همچنین شهدای مدافع سلامت  فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم شهید پرور ایران اسلامی به ویژه همکارانم در  حوزه سلامت تبریک عرض نمایم. 

دکتر محمد فتحی 
سرپرست دانشگاه

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0